home Móda a styl, Tipy Vylaďte svůj šatník ve stylu Francie!

Vylaďte svůj šatník ve stylu Francie!

Říkejte si, co chcete, ale francouzské dívky a ženy vždycky měly styl! Není se vůbec čemu divit, že tolik z nás – a možná i vy, jen si to přiznejte – k nim často obdivně vzhlíželo, nebo jim dokonce závidělo, jak úžasně vypadají. Nu což, vždyť závist je lidská vlastnost. Pokud i vy někdy přistihnete sami sebe, že závidíte jiným ženám jejich styl a noblesu, určitě si přečtěte dnešní článek. Poradíme vám v něm, jak si svůj šatník vyladit ve stylu Francie. A nebojte se – není to nic složitého!

V čem se skrývá kouzlo

Když se na to podíváte pozorněji, všimnete si, že francouzské ženy často kombinují jedny a tytéž prvky ze svého šatníku. Ono na tom není nic špatného, zvlášť když to tak skvěle funguje. Tak proč to taky nezkusit, hm? My vám teď prozradíme, jaké kousky vám nesmí chybět, pokud se i vy chcete oblékat slušivě, stylově a mít jednoduše šmrnc!

Dobře střižené sáčko

Přes tenhle kousek ve vaší skříni prostě vlak nejede. Sáčko musí mít každá žena a to bez debat. Jenže pozor – sako vám musí dokonale sedět! Tady není místo pro kompromisy ani omluvy. A jestli si myslíte, že si okolí nevšimne, jak vám sako odstává nebo je vám naopak příliš těsné, pak jste na omylu. Tohle totiž bude to úplně první, co na vás uvidí!

Pohodlný cardigan

Dobře, možná to zní trochu zmateně. Cardigan přece nemůže být nepohodlný, vždyť je navržený právě tak, aby byl hotovým ztělesněním komfortu! Ani tento kousek vám nesmí chybět, stane se totiž třešničkou na dortu spousty vašich outfitů.

Pouzdrové šaty

Že jsou šaty nedílnou součástí dámské skříně, se už dávno ví. Jenže spoustě ženám – a přiznejte upřímně, zda náhodou i vám – chybí pouzdrové šaty sahající těsně nad kolena. I tento kousek zmiňujeme úmyslně, protože pokud jste si toho ještě nevšimli, Francouzky je nosí často. Možná až příliš často, ale vůbec to nevadí, když vypadají tak božsky!

Top s proužky

Typický francouzský kousek, a jestli ho ještě ve své sbírce nemáte, tak to rychle napravte! Top s tříčtvrtečním rukávem se stane vaší jistotou pro mnoho outfitů, hodí se totiž nejen pro volný čas, ale i do práce nebo na rande.

Spread the love
  • 5