home Cestování Výlet do výšin za vánkem a sluncem

Výlet do výšin za vánkem a sluncem

Jak vypadá let balonem? Je to pobyt v chatrném koši, který se celou cestu houpá a nebezpečně naklání? Musíte stát, je vám zima a fouká ze všech stran? V žádném případě! Nic z toho neplatí! Let balonem je nádhernou poklidnou plavbou, plnou pohodlí a kouzelného výhledu. Poznejte jeden z největších balonu ve střední Evropě.

Okouzlující krajina

Dokonce i šedé a rušné město vám umí nabídnout romantická zákoutí a pohled na malebné uličky. Stačí se jen vznést vzhůru nad všechen ten shon a nervozitu. Let balonem nad Prahou vám ukáže, jak nádherné město se pod vámi rozprostírá.

Skvostná vyhlídka vás čeká ihned za městem, kde se krajina promění a začnou se střídat lesy, louky, stříbrné hladiny přehrad a upravená pole. Zahlédnete rekreační oblast Posázaví nebo můžete obdivovat hradní komplex Karlštejn. Při žádném rodinném výletu se vám nenaskytne takový pohled, jako když vystoupáte několik set metrů nad tuto nádheru. Prohlížet hradní opevnění, nádvoří a věže budete navíc bez přítomnosti turistických výprav a cvakajících spouští fotoaparátů zahraničních turistů.

Pod stromečkem let balonem

Dárkový poukaz na zážitek se stává stále oblíbenější a předčí mnohé věcné dary. Společně strávené chvíle nám nevyjdou z módy a nebude je nutné nahradit novou verzí. Zůstane stejně krásný po letech jako v den, kdy jsme jej prožili. Proto pod vánoční stromeček nebo k narozeninám nerozdávejte obálky s finanční hotovostí, rozhodněte se darovat chvíle poklidné plavby.

SAMSUNG CSC

Budete daleko od starostí a shonu pracovního týdne. Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem můžete předat při kterékoliv oslavě.

Spread the love