home Zdraví, Zdraví Zvětšení prsou a 3 + 1 nejrychlejší domácí možnosti

Zvětšení prsou a 3 + 1 nejrychlejší domácí možnosti

Velikost poprsí spolu s kvalitou vlasů bývají nejčastější příčinou trápení dívek a žen snad na celém světě. Ty v dekoltu méně obdařené závidí těm, které by daly všechno za to, kdyby měly naopak prsa i o pár čísel menší. Ty kudrnaté si své krásné vlny zuřivě žehlí a jejich dlouhovlasé kamarádky s rovnými vlasy trpělivě tvoří na své hlavě lokny a vlnky pěkně jednu vedle druhé. Dnes se ale zaměříme na první zmíněnou skupinu žen a dívek a představíme si hned tři možnosti, jak si pomoci k většímu poprsí bez bolestných a finančně nákladných plastických operací, ale které skutečně dokáží prsa zvětšit.

Masáže a zábaly pro větší objem prsou

Možná to nezní úplně reálně, ale správně cílenou a prováděnou masáží lze docílit zvětšení objemu poprsí. Co k takové masáži budete potřebovat? Věřte nebo ne, nic extra. Masáž můžete provádět každý večer ve sprše se sprchovým olejem, krouživými pohyby masírujete oblast okolo bradavek ideálně jemnou masážní žínkou či lufou. Masáž provádějte cca 5 minut. Takto prováděná masáž prokrví pokožku napříč jejími vrstvami a zpevní ji, díky čemuž budou prsa působit větší, i když nelze očekávat, že vám o číslo vyrostou.

Masáže můžete doplnit také zábaly s mandlovým olejem, který je bohatým zdrojem vitaminů i minerálů, které následnou masáží dostanete rovněž do hlubších vrstev pokožky prsou.

Cvičení aneb zůstat fit nestačí

V souvislosti s modelací poprsí je asi nejčastěji skloňováno plavání a hubnutí. Ne každý je ale vodomil a při slovu hubnutí přepadne mnoho žen panika při vzpomínce na mnoho nezdařených pokusu. Pokud toužíte po větším poprsí, je pohyb rozhodně důležitý, ale půjde to i bez plavání či velkých váhových úbytků. Díky některým cvikům totiž můžete posílit prsní svaly natolik, že prsa budou skutečně větší, zároveň komplexním cvičebním programem pod dohledem trenéra můžete eliminovat množství tuku v místech, která opticky ubírají na velikosti vašemu poprsí. Tedy zjednodušeně řečeno, můžete dostat tuk z míst, kde není žádoucí do míst, kde pro vás naopak žádoucí je. V tomto případě do oblasti hrudníku.

Pro začátek, než seberete dostatek morálních sil k první návštěvě posilovny, můžete začít pravidelným cvikem, kdy budete tlačit na proti sobě jdoucí dlaně spojené v úrovni prsou (jako byste se modlila), vždy zatlačit proti sobě, počítat do pěti a povolit, tento cvik opakovat 5-10 minut.

Strava hraje prim

To slýcháme samozřejmě ze všech stran, strava samozřejmě je základ, o tom nemůže být pochyb, ale existuje něco, co by mohlo v tomto ohledu pomoci? Ano, existuje. Kromě zdravé a vyvážené stravy, můžete přímo vyhledávat potraviny, které obsahují přírodní estrogen – hormon, jenž je přímo odpovědný za růst poprsí a mohou tak velikost prsou také do jisté míry ovlivnit. Jaké to jsou? Například dnes tolik oblíbená soja či fenykl.

Náš tip: Potravinové doplňky!

Nevěříte „babským radám“? Chcete něco, co zaručeně funguje a co vyzkoušely již jiné ženy a byly spokojené? Zkuste tablety na zvětšení prsou, dle BreastExtra recenze je právě tento potravinový doplněk účinný a dopomůže vám k vysněnému dekoltu nebo vás k němu minimálně přiblíží.

A nakonec nesmí chybět tolik nenáviděná a tak moc pravdivá věta, mějte rády své tělo nebo se o to alespoň pokoušejte 🙂

Spread the love