home Těhotenství a mateřství, Tipy Zapomeňte na Pokémon Go a zkuste Chardonnay GO

Zapomeňte na Pokémon Go a zkuste Chardonnay GO

Hra Pokémon Go doslova pohlcuje volný čas lidí napříč věkovými kategoriemi. Mnozí jsou z ní nadšení a těší se z toho, že je konečně o důvod víc vystrčit paty z domu a vydat se po stopách Pokémonů. Pak je tu skupina těch, kteří jsou naopak ke hře skeptičtí a berou ji jako další požírač času a také si uvědomují i její horší stránky. Například se obávají bezpečí svých dětí, které hraním hry ztrácejí kontakt s realitou a mohou vběhnout pod auto nebo se nevědomky přiblížit k jinému dospělému hráči, kterému ale nemusí jít jen o hru.

Každopádně, ať už patříte do jedné či druhé skupiny, možná se pobavíte jedním z videí, které právě tuto Pokémon mánii parodují. Jedna z matek se na ní stává doslova závislou na sklenkách vína Chardonnay, které jsou umístěné všude po okolí ve smyšlené hře Chardonnay GO. Toto vtipné video je samozřejmě dohnané do absurdních rozměrů, ale možná v něm i tak zahlédnete podobný zápal pro hru, jako u svých dětí, kamarádů nebo kolegů v práci.

Možná se inspirujete a vytvoříte si svou vlastní “bojovku”, něco ve stylu velikonočního hledání vajec. I bez aplikací, smartphonů a jiných technických vymožeností a bude tak více podobných videí.Tak pěknou zábavu a hlavně, všeho s mírou, čím víc skleniček, tím větší…. však víte co 🙂

Spread the love
  • 5