home Móda a styl Život strávený v kuchařském rondonu

Život strávený v kuchařském rondonu

Patříte mezi kuchařské fajnšmekry, kteří v kuchyni tráví tolik času, že by pro ně bylo mnohem lepší, kdyby se do ní přestěhovali natrvalo? Pohltilo vás vaše kuchařské umění natolik, že jakmile si, oblečeni do pracovního oděvu do kuchyně, vyděláte nějaký peníz, obratem ho zainvestujete do knih o gastronomii, nejrůznějších nástrojů, přístrojů a pomůcek? Klobouk dolů před vámi!

Staré vyměňte za nové

Existují i jiné profese (nejen ty, ke kterým patří kuchařské rondony), jež do své profese investují i veškerý volný čas. Místo na dovolenou vyrážejí na stáže. Majitelé rondonů třeba do jiné kuchyně, majitelé zdravotnických pracovních oděvů a obuvi pro zdravotníky do jiné nemocnice nebo minimálně na jiné oddělení.

Oběma skupinám určitě záleží na tom, zda jsou jejich pracovní uniformy – kuchařské rondony a pracovní oděvy Dickies pro zdravotnický personál – v dostatečně reprezentativním stavu. Ať už patříte mezi jedny nebo druhé (kuchaře, lékaře, zdravotní sestry, uklízečky, kosmeticky …) a máte pocit, že vám pracovní oděvy Dickies či pracovní oděvy do kuchyně; případně obuv Scholl zdravotní nebo zdravotní obuv Santé pomalu vypovídají službu, neváhejte a co nejdříve si pořiďte pracovní oblečení a obutí nové. Pánské zdravotní pantofle, obuv pro zdravotníky i zdravotní obuv pro kuchaře jsou bezpodmínečně nutné nejen pro ty, kteří vnímají svou práci jako rozšíření své Identity, to znamená velmi vážně, ale i pro ty, kteří si zvolenou profesí chtějí “pouze” vydělat na živobytí.

Sázejte na srdcaře

Až se stanete majiteli restaurace, postarejte se o to, abyste ve své kuchyni měli alespoň jednoho opravdového srdcaře, který svou práci bude vykonávat jako opravdové poslání. Možná sice vámi zakoupený pracovní oděv do kuchyně včetně slavnostního kuchařského rondonu jednou vysvleče, aby mohl obléknout svůj vlastní rondon jako majitel vlastní restaurace, vlastního podniku. Ale takový už je život.

Spread the love
  • 5