home Móda a styl, Tipy Znáte trendy účesy, které letos frčí?

Znáte trendy účesy, které letos frčí?

Uvažujete o změně účesu? V tom případě se vám bude hodit seznámení s aktuálními trendy účesy. Máte z čeho vybírat, frčí totiž široká škála střihů a barev od konzervativnějších po ty extravagantní.

Seriózní vlasové kreace

Nemůžete si kvůli zaměstnání dovolit ležérní až extravagantní vzhled? Přesto můžete mít trendy účes. Vyzkoušejte např. melírování technikou balayage, jejíž výsledek působí velmi přirozeně. Barva zpravidla v přirozených odstínech se při balayage aplikuje především na vlasové konečky a partie rámující obličej. Jde o jemné zesvětlení, na sebe navazující barevné přechody jsou v jemném tónu. Balayage se hodí se na vlasy různých střihů. Oproti ombré nepůsobí extravagantně, ale přirozeně a seriózně. Zároveň dojde k oživení vašeho účesu. Skvělé jsou rovněž zesvětlovací techniky jako strobbing, contouring, které rovněž působí přirozeně a nevtíravě. Co se týče délky vlasů, je pro vás vhodný krátký sestřih či vlasy po ramena.

Neformální účesy

Máte vlnité vlasy? Pak toho využijte, protože z nich snadno vytvoříte trendy ležérní účes. Frčí lehce nedbale působící rozpuštěné vlasy v délce alespoň po ramena a hustá ofina. Za zvláště cool se považuje vlnitá ofina. Zkusit můžete i vrstvené mikádo. Máte-li rovné vlasy, bude vám třeba slušet sestřih na páže. Pokud máte dlouhé vlasy, tak je můžete ozdobit retro ozdobami, které jsou módní. Trendy je ležérně spletený cop. Módními se stávají odrosty, které oproti minulosti můžete klidně dát světu na odiv. Nedbale až crazy působí malé drdůlky – na každé straně hlavy jeden. Rychlý a zajímavý účes vykouzlíte třeba i z obyčejného culíku. Stačí do vlasů uvázat mašli s názvem některé ze světoznámých módních značek.

Vlasová extravagance

Jste-li odvážnější, můžete vyzkoušet některý z extravagantních účesů. Z barev je módní zvláště růžová, žlutozelená, šeříkově modrá, šedá či vícebarevné účesy. Trendy je zvláště vícebarevný melír v kombinaci s mikádem. Nejde však o fádní sestřihy, kromě souměrných střihů totiž letí i asymetrie. Zvláštní pozornost je věnována stylizování ofiny. Vaší fantazii a odvaze se v tomto směru meze nekladou. Frčí rovněž dredy.

 

Spread the love
  • 5

One thought on “Znáte trendy účesy, které letos frčí?

Comments are closed.