home Služby Catering Hradec Králové? Využijte společnost Zámecký catering

Catering Hradec Králové? Využijte společnost Zámecký catering

Objednejte si profesionální catering, který vám vezme dech. Věděli jste, že jeho součástí jsou i další služby kromě občerstvení? Například kompletní organizace dané akce? Pokud jste ze Středních nebo z Východních Čech, lze doporučit společnost Zámecký catering. Hradec Králové, Pardubice nebo Praha – to jsou hlavní města jejího působení, ačkoliv disponuje i prostory na zámku Karlova Koruna, nedaleko Chlumce nad Cidlinou.

Profesionální catering? Hradec Králové, Pardubice nebo Praha

O cateringové služby je dnes nouze. Poptává je spousta lidí, kteří se nechtějí sami zabývat organizováním své akce. Vyplatí se tak oslovit společnost Zámecký catering. Hradec Králové je totiž jedním z hlavních měst, kde její tým pracovníků působí. Co vše vám zde mohou nabídnout?

Z vyčerpávajícího výčtu služeb stojí za zmínku mnohaleté zkušenosti s cateringem, komplexní cateringové služby včetně odborného poradenství, catering na klíč, profesionální servis a organizace. Ať už chystáte malou či velkou akci soukromého, veřejného nebo i firemního charakteru, určitě nebudete zklamaní.

Chcete ovlivnit jídelníček? Mluvit do zasedacího pořádku? Nebo do květinové výzdoby? Pokud to sami uznáte za vhodné, můžete se samozřejmě různě angažovat. Nikdo se na vás však nebude zlobit, když svěříte celý úkol cateringové společnosti.

Čekají na vás zámecké prostory

Prostory na zámku Karlova Koruna jsou zcela unikátní a vyplatí se je tak navštívit, a to nejen za účelem pořádání společenské akce. Rovněž když si vzpomenete na propojení s restaurací Zámecká terasa o kapacitě až 150 míst, budete mile překvapeni nadstandardní kvalitou cateringových služeb. Společnost Zámecký catering disponuje týmem profesionálů a má spoustu pozitivních referencí. Podívejte se na její webové stránky, a pokud se vám bude líbit, co si přečtěte, můžete odeslat nezávaznou poptávku.

Spread the love
  • 5