home Zboží Dětský koberec Farma do pokoje Vašeho syna

Dětský koberec Farma do pokoje Vašeho syna

Nastoupí Vaše děti po prázdninách do první třídy a rádi byste jim ještě před tím vytvořili v pokojíčku příjemné místo na budoucí plnění školních povinností i na relaxaci? Pravděpodobně již máte vyhlédnutý dětský nábytek i představu o tom, jakou barvou budou vymalovány stěny této místnosti. K zútulnění pokoje může přispět i volba vhodného dětského koberce.

Jaký koberec do dětského pokoje Vašeho malého školáka?

Třebaže se může zdát, že koberce jsou dnes již na ústupu, do dětského pokoje jsou stále nejvhodnější pokrývkou podlahy. Koberec příjemně změkčí tvrdou podlahu, dodá jí pocit tepla a v neposlední řadě tlumí hluk. K výhodám koberců náleží také schopnost odpuzovat hluk. Některé z koberců disponují dokonce antibakteriální úpravou. Při výběru dětského koberce daleko více než u jiného typu této podlahoviny záleží na volbě materiálu. Pro mladší děti se doporučuje zvolit koberec z umělého materiálu. Dětské koberce od společnosti Vopi jsou velmi oblíbené u rodičů i děti. Společně s Vašimi ratolestmi je můžete vybírat z nejrozmanitějších motivů, materiálů i barev. Koupit je můžete s motivy Disneyho příběhů, s motivem infrastruktur měst a moří i postavičkami oblíbených dětských pohádek. U chlapců sklidí úspěch s dětským kobercem Farma.

Koberec vysoký vlas se hodí do kanceláře i do domácnosti

Z portfolia společnosti Vopi můžete objednat také koberce vysoký vlas. Tyto koberce www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ vypadají luxusně, pyšní se pestrými barvami i mnoha velikostmi. Moderní design a možnost volit mezi několika barvami Vás zaujme především u moderního kusového koberce Panama. Použít je můžete, jak v domácnosti, tak v kancelářských prostorách.

Spread the love
  • 5