home Móda Jak se obléknout na první rande?

Jak se obléknout na první rande?

První rande je nedílná součást našich životů. Někdo je zažije vícekrát, někdo zažije první rande jenom jednou v životě a najde svou pravou lásku hned napoprvé. Pokud se na své první rande chystáte, nezáleží na tom, kolikáté první rande ve vašem životě zažíváte, záleží především na tom, co máte na sobě. Jak se říká, šaty dělají člověka. Právě zmíněné přísloví platí už po staletí a platit jistě bude. Nikdy tedy nepodceňujte to, co si berete na sebe, protože právě od samotného oblečení se odvíjí první dojem, který uděláte. Řekněme si tedy, co si obléknout na první rande, abychom se zalíbili?

Toho, co si může žena obléknout na sebe, je mnoho. Většina žen před prvním rande stojí dlouhé hodiny před zrcadlem a přemýšlí, co si oblékne. Abyste tedy ušetřili čas, poradíme, co volit na první rande, abyste vynikli v davu a abyste okouzlili toho, koho okouzlit chcete.

Schovejte nadbytečná kila

Mnohé ženy se trápí tím, že mají pár kil navíc. Na prvním rande rozhodně nechtějí, aby kila šla vidět, proto je dobré volit takové oblečení, které vám kila navíc schová. Ještěže současná móda se nese ve znamení volných střihů, které dokonale schovají všechno, co schovat potřebujete.

Ideální jsou například volné šaty rovného střihu, které neobepínají žádnou partii těla. Vhodné jsou i midi sukně, které jsou do pasu a od pasu se rozšiřují, tudíž schovávají větší zadeček či boky. Co se týče volných vršků, doporučujeme tuniky, které lze později nosit jako přehoz přes plavky.

Jakou barvu upřednostnit?

Na prvním dojmu se podílí i barva, kterou máte na sobě. Ženy nejvíce vyniknou v červené barvě, proto ať už se rozhodnete pro sukni, šortky nebo pro šaty, vždy je volte v červené barvě. Ta budí v mužích zájem, ženy jsou v této barvě nepřehlédnutelné a také neodolatelné. Červená barva podtrhuje ženskost, ale zároveň upozorňuje na nevinnost, kterou v sobě každá žena má a často ji skrývá.

Kromě červené barvy nešlápnete vedle ani s královsky modrou barvou. Pokud jste zastáncem jednoduchosti a nevýraznosti, černá barva je vždy dobrou volbou. Díky ní budete oplývat elegancí.

Zmiňované kousky hodící se na první rande a mnohé další úchvatné módní trendy naleznete na webu lkshop.cz.

Spread the love