home Zdraví, Zdraví Mezoterapie

Mezoterapie

Se svým vzhledem není spokojeno stále více žen. Je to škoda, protože každá z nás je jedinečná a jak řekl klasik – krása se skrývá v očích pozorovatele. Přesto však mnohým ženám pohled na jejich stárnoucí pokožku přidělává další vrásky. Pokud tedy patříte mezi ně a ráda byste svou pokožku omladila, mohla by pro vás být vhodnou možností mezoterapie.

Na vrásky i akné

Mezoterapie má hned několik využití. Používá se hlavně pro omlazení pokožky, tedy pro odstranění mimických vrásek, jako prevence stárnutí pokožky nebo pro odstranění věkem podmíněných změn v kůži obličeje, krku či dekoltu. Velmi dobře pomáhá i při problémech s pokožkou, jako je mastná kůže, rosacea, zvýšená pigmentace nebo výskyt akné, jizev či strií.  A pokud máte problémy se zvýšeným vypadáváním vlasů a výskytem lupů, pomůže vám vlasová mezoterapie na vlasovou pokožku hlavy, která vyživuje a pomáhá proti vypadávání vlasů.

Princip mezoterapie

Mezoterapie dosahuje kvalitních výsledků zejména díky tomu, že je vždy přizpůsobena přesně na míru klientům. Při zákroku se speciálně namíchané výživné roztoky vpravují za pomoci mikrovpichů přímo do problémové oblasti. Účinné koktejly jsou namíchané z aminokyselin, koenzymů i léčivých extraktů. Jejich přesné složení určuje vždy lékař. Mikrovpichy v podkoží zvýší krevní běh a zaktivují metabolismus, což spustí mechanismus obnovy buněk. Zákrok je téměř bezbolestný, u citlivých klientů je možnost využít anestezii. Dle odborníků z kliniky Altos probíhá procedura přibližně 15 až 60 minut, podle velikosti ošetřované plochy. Doporučujeme vždy konzultaci s lékařkou, aby navrhla přesné složení koktejlů.

Spread the love