home Móda Jak vnést do šatníku originalitu

Jak vnést do šatníku originalitu

Nudný a šedý šatník už dávno vyšel z módy. Nebojte se vystoupit z davu a ukázat, že máte svůj styl. Pořiďte si originální oblečení, kterým zaujmete a neutratíte za něj celou výplatu. Inspirujte se tipy a nápady, co by vám v šatníku rozhodně nemělo chybět.

Barvy a styly

Možná si myslíte, že je důležité mít jeden vyhraněný styl oblékání. Opak je pravdou. Nebojte se vybrat si dva nebo tři styly a ty se naučte správně kombinovat. Můžete mít v šatníku jak obyčejná a jednobarevná dámská trička, tak vtipná trička s potiskem. Některá kombinujte se sakem do práce, jiné pak s moderními džíny večer do klubu. Užívejte si také barvy a rozhodně se nesoustřeďte jen na nudnou černou nebo bílou.

Nákup přes internet

Nebojte se nakupovat oblečení přes internet. Je pravda, že si jej nemůžete vyzkoušet, ale skvěle vám poslouží tabulky oblečení, stačí tak znát své míry a jednoduše si dle nich stanovit velikost oblečení. Výhodou takového nakupování je úspora času, energie a v mnohých případech i peněz. Využijte také nabídky plus size oblečení, která je v kamenných obchodech mnohdy nedostupná.

Co je moderní

Zajímáte se o to, co je moderní a co se nosí? Věřte, že váš šatník by měl být především vašim osobním sebevyjádřením. Pokud nemáte ideální postavu, tak se vyhněte úzkým riflím, pokud chodíte často cvičit, tak se nebojte pořídit si dámské originální legíny, které můžou mít i vtipný potisk a pokud vám sluší šaty a sukně, tak vyřaďte kalhoty ze šatníku úplně. Hlavní je, abyste se cítily dobře.

Zbavte se jednotvárnosti

Napadlo vás někdy vyzkoušet kombinaci dámského a pánského oblečení? Nemusíte se bát obléct si například květinové šaty a na ně pánský kabát. Vytvořte si svůj styl, který rozhodně nebude jednotvárný a nudný. Nebojte se originálních kousků oblečení, a trumfněte si na to, mít šmrnc a odlišit se.

Boty jako pro Popelku

Stejně velkou pozornost, jako oblečení věnujte i obuvi. V šatníku, nebo lépe v botníku by tak neměly chybět tenisky, baleríny, žabky, ale také plátěné tenisky, které jsou hitem jarní i letní sezóny a hodí se k sukni, kraťasům i k šatům.

Originální a slušivé doplňky

Samozřejmostí, která podpoří váš styl, jsou slušivé doplňky. Nebojte si pořídit originální tašku nebo kabelku s vtipným potiskem. Pořiďte si větší hodinky, noste náramky s polodrahokamy a nebojte se ani čelenek. Užívejte si nápaditosti a snažte se vždy působit přirozeně.

Originalitu do šatníku nejvíc vnesete tím, že budete nosit takové oblečení, o kterém víte, že vám sluší, že podtrhuje váš styl a lichotí nejen vaší postavě, ale také povaze. Nebojte se barev, potisků a změn, které vám pomohou být vždy sama sebou.

Spread the love