home Jak zhubnout Jaké jsou možnosti, když toužíte po lepší postavě?

Jaké jsou možnosti, když toužíte po lepší postavě?

Nejste spokojení se svou postavou? Řada žen začíná při pomyšlení na blížící se plavkovou sezonu doslova šílet, ostatně tomu se nemůžeme divit. Některé už porušily své novoroční předsevzetí, které se týkalo toho, že zhubnou do plavek a že se zbaví přebytečných kalorií a kilogramů, které k nim doputovaly během vánočních svátků. Jelikož chtějí v létě vypadat dobře, hledají nejrůznější možnosti, jak se dostat do formy, jak svou postavu zase zlepšit. Bohužel to první, co dělají, je, že zkouší nejrůznější diety, které však nefungují a které jen tělu a obecně celému organismu škodí. Jsou naštěstí jiné možnosti, jak dostát lepší, pevnější a krásnější postavy. 

Možností je rovnou několik. Více si přibližme zejména tři z nich, a sice liposukci, plastiku břicha a samozřejmě zdravý životní styl. 

Liposukce je řešením

Pokud hledáte možnost, jak rychle odsát tuk z problematického břicha nebo jiných částí těla, je jednou možností zmiňovaná liposukce. Jedná se o chirurgický zákrok, během kterého dochází ke snížení podkožní tukové vrstvy v místech, kde pravidelně dochází k jeho ukládání. Díky ní tak budou i vaše problematické části dokonalé a hrdě se tak můžete obléknout do plavek, v nichž budete vypadat lépe než kdy dřív.

Když liposukce nestačí

Nestačí vám liposukce čili odsátí tuku? Vyžaduje vaše postava radikálnější zákrok? V takovém případě se nabízí plastika břicha, v rámci které dojde nejen ke snížení tukové vrstvy, ale také dojde k odstranění nadbytečné kůže a ke zpevnění rozestoupených svalů stěny břišní. 

Když to chcete udělat bez zákroků

Možná však patříte k typům žen, které to chtějí udělat bez zákroků. V takovém případě byste měli vsadit na zdravý životní styl, který v sobě nese pravidelnou, vyváženou, pestrou a zdravou stravu, dostatek pohybu a samozřejmě dodržování pitného režimu.

Spread the love
  • 5