home Doplňky Přebalovací pult, nebo komoda s přebalovacím pultem?

Přebalovací pult, nebo komoda s přebalovacím pultem?

Až si přivezete z porodnice svoje vytoužené miminko, zjistíte, že mezi vaše nejčastější rodičovské aktivity během několika prvních měsíců bude patřit přebalování a krmení. Není naším úkolem řešit, zda se rozhodnete pro jednorázové plenky, anebo sáhnete po osvědčené klasice a zvolíte plenky látkové. Důležité bude, na čem budete své děťátko přebalovat, jaký přebalovací pult nebo komodu s přebalovacím pultem si v e-shopu zelenazirafa.cz vyberete. Přebalovací pulty slouží k tomu, aby vám šlo přebalování děťátka od ruky, abyste se k němu nemuseli sklánět a mohli úkon provádět ve zvýšené úrovni. Pokud zvolíte komodu s přebalovacím pultem, získáte zároveň úložný prostor pro pleny a vše, co budete ke zdárnému přebalování vašeho děťátka potřebovat. Můžete totiž klidně zvolit také přebalovací pult a komodu s šuplíky zvlášť. Tato varianta je výhodná v případě, že máte dostatek obytného prostoru.

Čtěte popisy produktů

Pro své děťátko budete potřebovat také dětskou postýlku, kterou později vyměníte za dětskou postel. Neobejdete se ani bez jídelní židličky.

I kdybyste nakrásně své děťátko přebalovali na dece na stole nebo na pohovce, bez čeho se rozhodně neobejdete, je kočárek. S klidem bychom mohli říci, že je v obchodech takříkajíc „překočárkováno“. Vybrat si tak kočárek podle svého gusta nemusí být vůbec jednoduché. Budete-li nakupovat v e-shopu zelenazirafa.cz, budete mít tu výhodu, že veškeré produkty jsou dopodrobna popsány. A tak bude vaše rozhodování, zda vybírat mezi sportovními kočárky, luxusní kočárky, golfovými kočárky nebo kombinovanými kočárky; zda se zaměřit na značkové kočárky Baby Merc, značkové kočárky Kunert, značkové kočárky Babysportive nebo třeba značkové kočárky Riko a Expander docela jednoduché.

Kočárky pro dvojčata a kočárky pro panenky

Nejjednodušší to budete mít v případě, že se vám narodí dvojčátka. Z kočárků pro dvojčata Adbor Duo Stars, Easy Go Fusion, nebo Valco Snap Duo Tailor Made si vyberete jednoduše.

Jednodušší to pak budou mít i vaše holčičky, když odrostou plenkám a začnou pokukovat po kočárcích pro panenky. Krásné kočárky pro panenky, stejně jako dětské houpačky a dětské sáňky a také dětské autosedačky, zimní výbavu do kočárku a doplňky ke kočárkům za skvělé ceny rovněž pořídíte v internetovém obchodě zelenazirafa.cz.

Spread the love