home Doplňky Hodinky s GPS pro děti jsou spolehlivý strážce při odpoledních hrách

Hodinky s GPS pro děti jsou spolehlivý strážce při odpoledních hrách

Chcete mít přehled o tom, kde se vaše ratolesti pohybují, ale současně byste je neradi omezovali a telefonovali jim, když jsou zrovna s kamarády? Teď už nejsou podobné trapné chvilky vůbec nutné, protože nenápadné hodinky vás informují doslova o každém kroku. Umí ještě mnohem víc než sdílet polohu nositele pomocí GPS. V případě potřeby je možný i krátký hovor, zaslání fotografie nebo stisknutí SOS tlačítka, když se děje něco opravdu důležitého. Nedělejte si starosti, že si vaše děti jdou hrát ven, dejte jim trochu volnosti s hodinkami, které nabídnou řadu zajímavých funkcí. 

Dopřejte si chvilku klidu při odpolední kávě

Hodinky s GPS pro děti ve školách nikdo nezabaví jako například mobilní telefon. Stejně jako každé moderní elektrozařízení však má celou řadu užitečných funkcí – mimo jiné lze stanovit takzvanou bezpečnou zónu a s přesností na pět metrů vědět, kde se dítě zrovna pohybuje. Pokud vytčené území opustí, dostanete o tom zprávu na mobil. Díky dotykovému displeji je ovládání velmi snadné i pro děti na prvním stupni ZŠ. A co když hodinky někdy upadnou? Nevadí, gumový pásek poskytuje dobrou ochranu i před dopadem na tvrdé povrchy. Pokud děti zapomenou hodinky na ruce a půjdou do sprchy, také se nic neděje – problémem není pro hodinky třeba ani déšť…

Večer si mohou snadno posvítit na cestu

A co když se u kamaráda trochu zdrží? Nevadí, mohou vám snadno zavolat a při cestě domů si posvítit nejen na klíče díky LED diodě. Dětské hodinky s GPS se vyrábějí ve stylových barvách a zaujmou nejen ty nejmenší. Připomenou se, když baterii zbývá už jen zlomek kapacity, dotykový displej se naučí každé dítě ovládat opravdu rychle a s přehledem. V případě potřeby mohou dokonce monitorovat i spánek. A váha? Nepřekročí hranici 40 gramů, na ruce jsou pak lehké doslova jako pírko!

S výběrem vhodného typu pro vaši ratolest vám rádi pomohou na eshopu cel-tec.cz

Spread the love
  • 5