home Doplňky Český výrobce dětského oblečení a potřeb pro miminka přichází s novou kolekcí

Český výrobce dětského oblečení a potřeb pro miminka přichází s novou kolekcí

Zkušené a nastávající maminky moc dobře vědí, že kojenecké oblečení musí splňovat co nejpřísnější zdravotní normy a ještě musí být příjemné na omak. Na to pamatuje český výrobce dětského oblečení, který při navrhování a šití oděvů a potřeb pro malé děti zohledňuje jak jakost materiálu, tak jeho střih a nezávadnost. Dupačky, plínky, zavinovačky, fusaky – to vše je ušito s péčí dílny Dětský svět, jež bude vyhovovat narozeným i starším dětem.

Oblečení pro miminka je zdravotně nezávadné, měkoučké a ještě k tomu sluší

Každá nastávající maminka se ještě před příchodem dítěte na svět pídí po co nejkvalitnějším oblečení pro miminka. Nezáleží na tom, zda se má narodit chlapeček, holčička nebo dokonce dvojčátka. Barevné sladění oděvů a potřeb pro děti vyhovuje oběma pohlaví. Nevíte-li, zda se narodí kluk nebo holka, vybírejte si neutrální barvy – béžovou, šedou, bílou a žlutou. V případě, že pohlaví znáte, vaše volba už se může soustředit na růžové, fialové, modré nebo zelené barvy. Důležité jsou především materiály, jež miminka nesvědí, neškrábou či se po nich neobjevuje neoblíbená vyrážka. Bavlněné výrobky jsou chloubou českého výrobce dětského oblečení.

Kojenecké oblečení nemusí být z nejdražších, přesto má být kvalitní

Mnohdy neplatí, že nejdražší zboží je nejkvalitnější. Kojenecké oblečení, zavinovačky, povlečení do kočárku, postýlky, prostěradla, osušky a ochrany matrací splňují nejpřísnější normy, které ocení malé děti i vy při klidném nočním či denním spánku. Froté a bavlna jsou materiály, s nimiž jsou spokojeni vyspalí rodiče i jejich děti. Výrobci z Číny jsou nechvalně proslulí svými nebezpečnými produkty. Myslete na zdraví svých dětí pořizováním jejich potřeb od prověřeného českého výrobce.  

Spread the love