home Zdraví Vaše zuby, naše vizitka!

Vaše zuby, naše vizitka!

Stomatologická ordinace Praha 2 není jen jedna jediná, to je jasné a zřejmé, ale najít takovou, aby skutečně a maximálně stála za to, není vůbec jednoduché, proto jsme tu my a prezentujeme se pro vás na internetovém portálu zubni-praha.cz. Jsme již pár let zavedená ordinace, která přijímá i nadále nové pacienty. Postaráme se o váš chrup ze všech stran a dokážeme vám toho dát tolik, že už nikdy nebudete vyhledávat péči jinde. Dentální hygiena Praha 2, vrtání kazů, preventivní prohlídky, rentgeny dásní a chrupu, ale třeba i zubní implantáty Praha., to je jen zlomek toho, co jsme schopní pro své stávající i budoucí zákazníky schopní zařídit. Zeptejte se na cokoliv, uvidíte, že poradíme naprosto se vším, co se týká chrupu.

Jak probíhá první návštěva u nás?

První návštěvu u nás si určitě zapamatujete. Jedná se totiž o takový přístup, který třeba jinde není obvyklý. Nejprve vejdete do ordinace, sestřička vás uvítá a požádá vás o vyplnění dotazníku, který o vás leccos vypoví. Při vyplňování dotazníku dostanete k nahlédnutí také ceník našich služeb, tak nejrychleji uvidíte, co přesně vás čeká, co od nás jako od stomatologa Praha můžete očekávat, a také to, kolik za to zaplatíte. Poté se dostanete přímo k lékaři, který s vámi na základě podkladů začne vést rozhovor. Stomatolog Praha 2 provede anamnézu, dále základní vyšetření zubů a dásní a poté i rentgen zubů. A poté už se spolu domlouváte na dalších individuálních detailech.

Zubaře se přestanete bát

Jakmile i vy navštívíte naši ordinaci, tak se přestanete stomatologa Praha bát. Uvidíte, že to půjde velice rychle a vy bez větších problémů začnete svému zubaři důvěřovat a vaší běžnou prevencí se stanou třeba i takové věci jako je dentální hygiena Praha 2 a podobně. Už pro vás nebude nic problém, tak směle do toho.

Spread the love